Gotham Pasteur Exclusive BL20-MT30 Black Badger Shaving Brush
Measurements:Ā
Knot Size: 20mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 47mm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:Ā
Knot Size: 20mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 47mm