Gotham Pasteur Exclusive BL20-MT31 Black Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 20mm
Loft Size: 50mm
Handle Height: 47mm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 20mm
Loft Size: 50mm
Handle Height: 47mm