Gotham Pasteur Exclusive FI24-EB26 Finest Badger Shaving Brush
DIMENSIONĀ
Overall brush height – 105mm
Knot loft - 56mm
Knot diameter - 24mm
Handle height - 49mm
Weight - 68g
Product Information
Shipping & Returns
Description
DIMENSIONĀ
Overall brush height – 105mm
Knot loft - 56mm
Knot diameter - 24mm
Handle height - 49mm