Gotham Pasteur Exclusive FI24-FA26 Finest Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 50mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 50mm