Gotham Pasteur Exclusive FI24-FH26 Finest Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 26mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 45mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 26mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 45mm