Gotham Pasteur Exclusive FI25-MT46 Finest Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 25mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 48mm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 25mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 48mm