Gotham Pasteur Exclusive MF24F-B26W Finesst Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 48mm.
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 48mm.