Gotham Pasteur Exclusive SI20-FH10 Silvertip Badger Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 20mm
Loft Size: 49mm
Hande Height: 47mm.
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 20mm
Loft Size: 49mm
Hande Height: 47mm.