Gotham Pasteur Exclusive SYS26-LA33 Shaving Brush
Measurements:
Knot Size: 26mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 45mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Measurements:
Knot Size: 26mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 45mm